img
img
img
img
img
img
img


img
img

Problema dėl Protocol 48/47

2008.10.27


Prieš keletą dienų steamas išleido updeitą Counter-Strike 1.6 žaidimui. Nežinau kas ten jiems šovė, bet naująją versiją jie pavadino Counter-Strike 1.6 Beta. Na beta tai beta. Nauja versija - nieko ypatingo - pataisytos kelios nustatymų spragos (žmonių kalba vadinamos exploitais) ir įgyvendintas avatarų rodymas prie niko (kai spaudi tab, kad pamatyti kiek prifraginai).

Kame gi bėdos? Atnaujinę steam, legalūs žaidėjai nebegali prisijungti prie dabartinių nosteam serverių. Administratoriai šią problemą galėtų išspręsti atnaujindami serverį iki 48 protokolo, tačiau tuomet prie serverio negalės prisijungti nosteam žaidėjai, kuriems tokio patcho dar nėra sukurta. Paradoksas. Praraja tarp steam ir nosteam žaidėjų gali stipriai išaugti, jei greitu metu nebus išleista kokių pataisų (taip taip - patchų). Stay tuned!


img

Kas vyksta?

2008.10.07


Pastaruoju metu Counter-Strike.lt tinklalapį kamavo nesklandumai, todėl teko ieškoti kito serverio. Pats puslapis atnaujintas buvo labai seniai, todėl šioks toks sujudimas bus gal net į naudą. Nauja svetainės versija jau kurį laiką kuriama, bet dėl įvairių priežasčių susidaro užlaikymai, darbai būna atidedami ir dėl to iki šiol nieko nėra. Tiesą pasakius, tai šiais metais pažadėti kažką būtų per drąsu, todėl negaliu nieko kito pasiūlyti, kaip tik apsiginkluoti kantrybe ir dar šiek tiek luktelėti.

Serverių administratoriai lygiai taip pat laukia puslapio http://servers.counter-strike.lt atnaujinimo, kuris turėtų pasirodyti dar šią ar sekančią savaitę. Tai bus nestipriai modifikuota, laikina versija, pakeisianti dabartinę, bet tai nebus galutinis serverių sąrašo variantas, ir ateity turėtumėte išvysti drastiškų permainų.

O kas šiaip naujesnio CS pasaulyje? Šiais metais nepaminėjau net kasmet vinimi Lietuvos CS scenoje buvusio renginio - WCG atrankos. Nuliūdinsiu tuos, kurie dar nežino - turnyro rengėjai nusprendė pataupyti Lietuvos ir kitų Baltijos šalių sąskaita - kovos vyko internetu (online), o ne kaip pridera bent vidutinio lygio turnyrui kovas pravesti LAN tinkle. Prieš tris savaites vykusiame renginyje lietuviai ultra.h liko antri, užleisdami pirmą vietą estams sYnck ir už savęs, trečioje vietoje, palikdami latvius escalate.

Dar pastebiu tendenciją, kad, nors ir lėtai, bet visgi populiarėja CS Source. Ta proga tikriausiai reikės pradėti rašyti ir ta tema, o taip pat įkelti tam žaidimui reikalingų failų bei kitokių resursų.

Tiek šiandien. Geros dienos ir dar šiek tiek kantrybės:)


 


img
img
img
img

cs download, cs 1.6, cs serveriai, linux server, windows server, game servers, downloads, online games, cheating-death, hlsw, maps, spray logos, failai, nuotraukos, naujienos, straipsniai, interviu, cs serveriai, turnyrai, prizai, žaidėjai, interneto klubai, laisvalaikis, pramogos, žaidimai, mouse acceleration fix, logo creator, skins, clans, wallpaper, demo, demos, strategy, money, cash, statsme, clanmod, amxmodx, amx, metamod, cstrike, script, model, patch, counter strike source, cs servai, cs serverių nuoma, latvijas cs serveri,

img
img
img

Counter-Strike.lt © 2004